Finex2018

نمایشگاه Finex به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد مالی کشور در سطح کشور شناخته شده و سالانه شرکت‌های توانمند داخلي و خارجي در حوزه‌های مرتبط، با هدف ارائه دستاوردها و خدمات کاربردی به افراد بازدید کننده در این نمایشگاه حضور می‌یابند .از شما دعوت می‌نماییم تا از غرفه‌ شرکت تحلیلگر امید در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه واقع در نمایشگاه بین المللی تهران سالن B31 جهت ارائه خدمات سرویس های ما بازدید فرمایید.

آنچه که ما انجام میدهیم

تیم ما همواره سعی داشته در راستای توسعه ابزارهای نوین معاملاتی و تسهیل هر چه بیشتر معاملات در بازار بورس تهران گام بردارد.در این راستا خدمات نوین الگوریتمی که شامل: بازارگردانی الگوریتمی،تکنولوژی معاملاتی، ارائه زیرساخت های الگوریتمی و بهره گیری از هوش ماشین می باشد را به منظور بهینه سازی پورتفوی، پیاده سازی ایده های شما و بهبود بازار ارائه شده است.با شرکت در غرفه تحلیلگر امید در نمایشگاه میتوانید با خدمات الگوریتمی ما بیشتر آشنا شوید و با توجه به نیاز های شرکت خود از دموی ویژه ما بهره مند شوید.

ستارگان در غرفه ی ما

سید امید موسوی : بنیانگذار و مدیرعامل شرکت تحلیلگر امید و نویسنده کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی
کامیار فراهانی : تحلیلگر ارشد بازار سرمایه
دکتر اسماعیل خلیل زاده : رییس اتاق تعاون تهران

مسابقه منوترید

با شرکت در مسابقه تلگرامی #منوترید میتوانید تنها با گرفتن یک سلفی با ترید خود و ارسال آن به @ManoTradeBot شانس برنده شدن یک دستگاه PS4 را داشته باشید که قرعه کشی آن در روز اخر نمایشگاه در غرفه تحلیلگر امید انجام میشود.

کتاب تکنولوژی معاملات الگوریتمی

در این کتاب علاوه بر معرفی تکنولوژی های جدید بازار سرمایه به نحوه تدوین استراتژی و برنامه نویسی آن پرداخته شده است.شما می توانید در نمایشگاه امسال با این کتاب بیشتر آشنا شوید.

اخبار و اطلاعیه ها

1396/11/12

فاینکس 2018، متمایز از دیگر دوره ها برگزار می شود

یازدهمین دوره از نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه در حالی آغاز به کار می کند که پیش بینی می شود با وجود توسعه و رونق بازار سرمایه از وجوه تمایز قابل توجهی برخوردار باشد. از سوی دیگر این نمایشگاه می تواند حلقه اتصال سه بازار مهم مالی کشور باشد که منجر به تولید ابزارهای جدید برای اقنصاد کشور شود.